امتحاات مجازی ترم 992

📝📝📝اطلاعیه مهم امتحانات📝📝📝
قابل توجه کلیه دانشجویان موسسه آموزش عالی ادیبان
1. امتحانات موسسه آموزش عالی ادیبان از تاریخ ۲۲ خرداد ماه شروع و در تاریخ  ۸ تیر ماه به پایان می رسد. (تاریخ امتحانات خارج از این بازه مربوط به آزمایشگاه ها و گارگاه ها می باشد، که تاریخ امتحان آن در اختیار استادان گرامی می باشد)
کلیه امتحانات در کلیه مقاطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد به صورت مجازی و از طریق سامانه lms برگزار خواهد شد.
2. جهت اطلاع از تاریخ و ساعت دقیق امتحان پس از تسویه مالی و پر کردن فرم نظر سنجی به قسمت کارت ورود به جلسه مراجعه نمایید. لازم به ذکر است چنانچه دانشجویی در گذشته کارت را دریافت کرده است، بایستی مجدد کارت خود را دانلود نماید، چرا که تاریخ نهایی امتحانات ممکن است نسبت به گذشته تغییراتی داشته باشد . بنابراین 🔴 کارت ورود به جلسه و برنامه هفتگی از تاریخ ۱۳ خرداد ماه به بعد معتبر می باشد🔴
3. برای شرکت در امتحان حتما علاوه بر سیستم و لپ تاپ ، تلفن همراه متصل به دیتا نیز به صورت فعال در دسترس داشته باشید تا از مشکلاتی چون قطعی برق و ... جلوگیری نمایید.
*بعد از اتمام تایم امتحان به هیچ عنوان امکان پاسخگویی به سوالات را نخواهید داشت*
4. امتحان راس ساعت در سیستم برگزار می گردد. حتما به زمان امتحان دقت فرمایید، چرا که بعد از اتمام زمان امکان شرکت مجدد به هیچ عنوان وجود ندارد. 🔴 امتحان پس از زمان یاد شده به صورت اتوماتیک پایان می یابد و زمان اضافی در سیستم مجازی در نظر گرفته نمی شود، لذا زمانبندی لازم جهت پاسخگویی را در نظر بگیرید🔴
5. فیلم آموزشی در کانال قرار خواهد گرفت. فیلم آموزشی را از قبل به دقت مشاهده کرده و مرحله به مرحله اجرا نمایید. چنانچه ابهاماتی وجود داشت با دانشگاه تماس بگیرید.
6.👈👈👈👈حتما فرم نظر سنجی را پر کنید.👉👉👉👉 سپس از قسمت ❌ کارت ورود به جلسه امتحان ❌،  تاریخ امتحانات خود را چک نمایید.