صندوق رفاه

روال دریافت وام برای دانشجویان ورودی جدید (نیم سال مهر 99) تغییر پیدا کرده است که به شرح ذیل می باشد :

 1. تشکیل پرونده وام و تکمیل فرم ها و فرم سند تعهد محضری توسط ضامن و وام گیرنده
 2. معرفی ضامن کارمند رسمی که دارای کسر از حقوق (بنام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم) و حکم کارگزینی باشد.
 3. درخواست وام از طریق پورتال دانشجویی صندوق رفاه به نشانی www.swf.ir  (لطفا در زمان انتخاب نوع وام در قسمت درخواست وام گزینه وام شهریه منابع صندوق را انتخاب نمایید.)

* مبلغ وام برای مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته در هر نیم سال 10،000،000 ریال و برای مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته مبلغ 20،000،000  ریال می باشد که بایستی در هر نیم سال جداگانه طبق زمانبندی صندوق از طریق سایت صندوق رفاه توسط دانشجو درخواست گردد.

* روال باز پرداخت وام برای دانشجویانی که از بانک قرض الحسنه مهر وام دریافت کرده اند توسط خود بانک تعیین می گردد و دانشجویانی که از خود صندوق رفاه وام دریافت کرده اند بعد از فارغ التحصیلی و اتمام سنوات تحصیلی مجاز، بایستی نسبت به تعیین تکلیف بدهی وام خود  از طریق واحد رفاه دانشگاه در مهلت مقرر اقدام نمایند. در صورت اتمام مهلت تعیین شده بعد از فراغت از تحصیل و عدم تعیین تکلیف بدهی ملزم به پرداخت بدهی وام به صورت یکجا هستند.

سوالات مربوط به وام شهریه را فقط از طریق تلگرام شماره 09334931719 مطرح نمایید.

                                                              

                                                                                                    با تشکر - امور دانشجویی

قابل توجه کلیه دانشجویان متقاضی وام شهریه دانشجویی:

نحوه درخواست وام:

 1. دانشجوی ورودی قبل که دارای پرونده واممی باشد و از بانک قرض الحسنه مهر وام دریافت نموده است:
 • ورود به سایت www.swf.ir   ß پورتال دانشجوییß ورود به پرونده ß ثبت درخواست از قسمت درخواست وام . دانشجو بایستی در هنگام انتخاب نوع وام گزینه وام قرض الحسنه بانک مهر را انتخاب نماید.
 1. دانشجوی ورودی 99 :
 • ورود به سایت www.swf.ir   ßپورتال دانشجویی   ßتشکیل پرونده  و اطلاعات عمومی خود را برای اداره رفاه دانشگاه ارسال می نماید که بعد از تایید توسط دانشگاه مجددا وارد پرونده پورتال دانشجویی شده و از قسمت درخواست وام،  گزینه وام شهریه را انتخاب می نماید.
 • دریافت سند تعهد محضری با فرمت جدید از کانال تلگرامی اطلاع رسانی دانشگاه و سایت دانشگاه به نشانی www.adiban.ac.ir و تکمیل آن در یکی از دفاتر اسناد رسمی و ارائه آن  و مدارک دیگر بصورت حضوری به دانشگاه. ( دانشجو باید به همراه ضامن به دفترخانه مراجعه نماید.)

 1. ضامن بایستیکارمند رسمی یا پیمانیبوده و گواهی کسر از حقوق از محل کار بنام صندوق رفاه دانشجویان ارائه نماید.
 2. تصویر آخرین حکم کارگزینی ضامن
 3. کپی شناسنامه و کارت ملی ضامن
 • مدارک دانشجو: کپی صفحه اول شناسنامه و کارت ملی
 • توجه به نکات زیر برای درخواست وام الزامیست:
 • به درخواست هایی که بعد از تاریخ اطلاع رسانی شده ( وام بانک قرض الحسنه مهر 30/09/99 ووام شهریه صندوق 01/09/99) به دانشگاه تحویل داده شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • در صورت هرگونه ثبت درخواست وام به صورت ناقص و اشتباه درخواست وام حذف شده و دانشجو موظف به پیگیری درخواست خود و اطلاع از وضعیت آن می باشد.
 • وام شهریه برای دانشجویان ورودی جدید در سنوات مجاز تحصیلی ( مقطع ارشد در هر نیم سال 2000000 تومان، و مقاطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته در هر نیم سال 1000000 تومان ) می باشد. چنانچه دانشجو در حین تحصیل از مرخصی تحصیلی استفاده کرده باشد وام آن نیم سال را از دست داده است.
 • وام دانشجویی برای دانشجویانی که پیش از این از بانک قرض الحسنه مهر وام دریافت نموده اند در سنوات مجاز تحصیلی ( مقطع ارشد در هر نیم سال 1500000 تومان، و مقاطع کاردانی، کارشناسی نا پیوسته و کارشناسی پیوسته در هر نیم سال 750000 تومان ) می باشد.
 • ثبت پرونده وام و همچنین ثبت درخواست وام از طریق پورتال دانشجویی باید در بازه زمانی اداری (8 صبح الی 16 عصر) صورت پذیرد.
 • بعد از فراغت از تحصیل دانشجو موظف است نسبت به تعیین تکلیف بدهی خود به بانک یا صندوق بلافاصله اقدام نماید و چنانچه از زمان فارغ التحصیلی دانشجو 9 ماه گذشته باشد و دانشجو اقدامی نکرده باشد مشمول پرداخت یکجا بدهی می گردد. باز پرداخت وام برای دانشجویانی که از بانک وام دریافت نموده اند با خود بانک می باشد و فقط دانشجو باید جهت ثبت فارغ التحصیلی بلافاصله با اداره رفاه دانشگاه هماهنگی های لازم را انجام دهد. دانشجویانی که وام خود را از طریق صندوق دریافت نموده اند بعد از فراغت از تحصیل بلافاصله با اداره رفاه دانشگاه هماهنگی نموده و نسبت به صدور دفترچه قسط اقدام نمایند.
 • دانشجویان ورودی جدید باید مدارک ضامن و کپی شناسنامه و کارت ملی خود و اصل سند تعهد محضری را به صورت حضوریقبل از اتمام مهلت وام ( 01/09/99 ) به دانشگاه ارائه نمایند.
 • لطفا بعد از مطالعه کامل این اطلاعیه چنانچه ابهام یا سوالی وجود داشت از طریق تلگرام با شماره 09334931719 سوالات خود را مطرح نمایید.

                       

با تشکر

اموردانشجویی- اداره صندوق رفاه