ورود کاربر
نام کاربری :
کلمه عبور :
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
ثبت نام

جستجو
نظر سنجي
نظر شما در مورد خدمات موسسه اديبان چيست؟اوقات شرعي
موسسه آموزش عالي اديبان
1. ارائه خوابگاه دانشجویی رایگان.            2. امکان استفاده از تسهیلات بانکی بدون بهره برای پرداخت شهریه.             3.امکان تقسیط درپرداخت شهریه           4. سلف سرویس و بوفه دانشجویی دایر می باشد و امکان استفاده از غذای یارانه ای برای کلیه دانشجویان فراهم می باشد            5. سایت رایانه ای دانشگاه با امکان اتصال نا محدود به اینترنت برای کلیه دانشجویان قابل استفاده است.             6. دانشجویانی که معدل نیمسال آن ها بالای 17 می باشد در ترم بعد از تخفیف شهریه برخوردارند.             7. امکان استفاده از کتابخانه دیجیتال در کنار کتابخانه فیزیکی وجود دارد.               8. انتخاب واحد موسسه اینترنتی بوده و نیازی به مراجعه حضوری در زمان انتخاب واحد نیست.                9. ارائه برخی دروس به صورت مجازی بوده و نیازی به حضور در دانشگاه و کلاس درس نمی باشد.              10. مادامی که دو دانشجو از یک خانواده در موسسه مشغول به تحصیل باشند می توانند از تخفیف شهریه استفاده نمایند.              11. در صورتی که دانش آموختگان موسسه در مقاطع بالاتر این موسسه پذیرفته شوند از تخفیف شهریه در کل طول تحصیل برخوردار خواهند بود.                12. موسسه برای دانشجویان ممتاز در هر سال اردوهای تفریحی و زیارتی برگزار خواهد نمود.             13. کلاس های موسسه در دو روز تشکیل می شود و تلاش می گردد برای افراد شاغل حتما دو روز آخر هفته برنامه ریزی گردد.
-

اطلاعيه ها
اردوي زيارتي سياحتي مشهد مقدس

به اطلاع دانشجویان محترم می رساند جهت ثبت نام در اردوی زبارتی سیاحتی مشهد مقدس از 94/09/25 الی 94/09/28،  آقایان به دفتر بسیج دانشجویی و خواهران به دفتر حاج اقا مداح مراجعه نمایند. متقاضیان به علت محدود بودن تعداد نفرات ثبت نام هر چه زودتر جهت ثبت نام اقدام نمایند.

برنامه تفريحي ورزشي پينت بال

به اطلاع متقاضیان شرکت در برنامه تفریحی ورزشی پینت بال می رساند تا تاریخ 94/09/10 فرصت دارید جهت ثبت نام به امور دانشجویی مراجعه فرمایند.

رزرو خوابگاه (رايگان)
 دانشجویان محترم جهت رزرو خوابگاه از ساعت 12 شب می توانید به قسمت اتوماسیون رزرو خوابگاه --------> مراجعه فرمایید.
لازم به ذکر است نام کاربری: شماره دانشجویی و رمز عبور: شماره ملی دانشجو (بدون صفرهای اول) می باشد.
درج اطلاعات در این سامانه نیاز به تایید حضوری ندارد لذا از مراجعه به واحد دانشجویی- فرهنگی جهت تایید و یا حل مشکلات سایت خودداری فرمایید.
جهت ارتباط با مسئول سایت، اطلاعات خود را همراه با توضیح مشکل به ایمیل adiban@adibanit.ir  ارسال نمایید.

 

نشريه دانشجويي

تشکل دانشجویی دانشگاه ادیبان در نظر دارد به منظور چاپ و آماده سازی نشریه دانشجویی از علاقه مندان دعوت به همکاری نماید. لطفا جهت ثبت نام در این مجموعه به قسمت سامانه ثبت فرم های موسسه مراجعه فرمایید.

ويژگي هاي جديد موسسه براي دانشجويان

1. ارائه خوابگاه دانشجویی رایگان  2. امکان استفاده از تسهیلات بانکی بدون بهره برای پرداخت شهریه-   3.امکان تقسیط درپرداخت شهریه-  4. سلف سرویس و بوفه دانشجویی دایر می باشد و امکان استفاده از غذای یارانه ای برای کلیه دانشجویان فراهم می باشد-  5. سایت رایانه ای دانشگاه با امکان اتصال نا محدود به اینترنت برای کلیه دانشجویان قابل استفاده است-  6. دانشجویانی که معدل نیمسال آن ها بالای 17 می باشد در ترم بعد از تخفیف شهریه برخوردارند- 7. امکان استفاده از کتابخانه دیجیتال در کنار کتابخانه فیزیکی وجود دارد-  8. انتخاب واحد موسسه اینترنتی بوده و نیازی به مراجعه حضوری در زمان انتخاب واحد نیست-   9. ارائه برخی دروس به صورت مجازی بوده و نیازی به حضور در دانشگاه و کلاس درس نمی باشد-  10. مادامی که دو دانشجو از یک خانواده در موسسه مشغول به تحصیل باشند می توانند از تخفیف شهریه استفاده نمایند-  11. در صورتی که دانش آموختگان موسسه در مقاطع بالاتر این موسسه پذیرفته شوند از تخفیف شهریه در کل طول تحصیل برخوردار خواهند بود-  12. موسسه برای دانشجویان ممتاز در هر سال اردوهای تفریحی و زیارتی برگزار خواهد نمود-  13. کلاس های موسسه در دو روز تشکیل می شود و تلاش می گردد برای افراد شاغل حتما دو روز آخر هفته برنامه ریزی گردد.

آدرس: کیلومتر 40 استان تهران، گرمسار، بین پل هوایی و شهرک صنعتی گرمسار

تلفن: 68-34557261-023 ،  همراه: 09196122755

برگزاري جشن شروع سال تحصيلي در باغ موزه دفاع مقدس

12 مهر ماه جشن شروع سال تحصیلی موسسه آموزش عالی ادیبان در باغ موزه دفاع مقدس برگزار گردید. جهت مشاهده تصاویر به گالری تصاویر مراجعه فرمایید.

آخرين خبرنامه هاي گروه هاي آموزشي موسسه
با حضور Microsoft Edge مسابقه مرورگرها جذاب می‌شود

مایکروسافت مرورگر معروف خود یعنی IE را در سال 1995 تولید و منتشر کرد و همه ما بنا به دلایل خاص خود در زمان هایی خاص از آن استفاده کرده ایم. اما همه ما در یک چیز درباره این مرورگر شریک هستیم. همه از آن متنفریم. اما به هر حال اکنون پس از بیست سال مایکروسافت مرورگر خود را چهر ای جدید بخشیده و این موضوع آغازگر یک رقابت جذاب و جدید در دنیاری مرورگرهاست.

ادامه مطلب

پایانی بر افسانه امنیت سیستم عامل های اپل
در حالی که پیش از این نیز در چند نوبت گزارش هایی درباره آسیب پذیری های سیستم عامل شرکت اپل منتشر شده و برخی اتفاقات نیز منجر به رسوایی های بزرگی برای این شرکت در زمینه امنیت شده بود، اتفاق اخیر را باید به عنوان خلاصی بر افسانه امنیت سیستم عامل های شرکت اپل تلقی کرد. کرم بدافزاری جدید قادر است با نفوذ خطرناک به مک بوک، این سیستم عامل را از بنیان آلوده کند.

ادامه مطلب

ترسناک‌ترین موتور جستجوی دنیا
این موتور جستجو قادر است چیزهایی به شما نشان دهد که گوگل توان یافتن آن ها را ندارد. نوع کار این موتور جستجو به گونه ای است که به آن لقب موتور جسجوی هکرها را داده اند، موتور جستجویی که می تواند همه دستگا های متصل به اینترنت را به راحتی پیدا کند.
ادامه مطلب

جملات قصار
تنها گنجي که ارزش جستجو کردن دارد، هدف است. لويي استوني
لينك هاي مورد استفاده